OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Letní Platforma Humpolec probíhá tradičně během letních měsíců v parku Stromovka. Jedná se o koncept dlouhodobého festivalu s velkým počtem akcí různého charakteru. Z hlediska probíhající revitalizace parku Stromovka se pro rok 2018 zvolila vyjímečně forma třídenního festivalu.

 

REKLAMA

Proti tradičnímu konceptu se přichází s klasickým festivalovým formátem, který je postavený převážně na hudební produkci. Festival bude probíhat v nedaleké 8smičce, která přímo sousedí s parkem Stromovka.

V roce 2019 se Letní Platforma Humpolec opět navrátí do parku Stromovka do svého celoletního režimu. Letní Platforma Humpolec přivádí do veřejného prostoru místní hudebníky, zájmové skupiny, lokální výrobce a realizuje různorodé kulturní a společenské akce regionálního charakteru. Na jednom místě tak představuje nejen obyvatelům Humpolce široké spektrum aktivních jednotlivců, skupin nebo aktivit.

Letní Platforma Humpolec 2018 vznikla ve spolupráci se zónou pro umění 8smička a je realizována s podporou města Humpolec.

 

REKLAMA