gymnastky_ikoV sobotu 9.dubna pořádal oddíl SG Pelhřimov III. Ročník Memoriálu Zuzany Hartlové. Již tradičně organizačně dobře připravených závodů se zúčastnilo 150 gymnastek z 20 oddílů z celé České republiky. Dívky závodily v kategorii minižákyně (ročník nar. 2005) až po kategorii ženy.

I.kategorii minižákyně ovládla Kotolová Adéla z oddílu KSG Moravská Slavia Brno. Z pelhřimovských gymnastek se nejlépe umístila Karolína Tůmová a to na 7. místě. O dvě místa dále na 9. pozici skončila Szczyrbová Julie, pro kterou to byl vůbec první závod na gymnastické scéně. Další závodnice oddílu SG Pelhřimov Kateřina Tomšů obsadila 16. místo.

II.kategorii (ročník 2003 – 2004) zvítězila Jirásková Anna z oddílu TJ Bohemians Praha. Úspěchem pro pelhřimovskou gymnastiku bylo 10. místo Zlatky Vratišovské, která se celkem slušně obstála v konkurenci 50 závodnic. Další pozice našich závodnic 29. místo Dohnalová Anna, 30. místo Malinková Anna, 31. místo Plešáková Natálie, 42. místo Šálková Vendula, 48. místo Rousková Alžběta, 49. místo Tomíšková Lucie.

gymnastky__2
gymnastky__3

III.kategorie (starší žákyně) ukázala, že Jiříková Lucie je ve výborné formě a i přesto, že její sestavy obsahovaly velice těžké prvky tak dokázala zvítězit. 1. místo bylo pro Lucii odměnou za předvedený výkon, kterým by se uplatnila i v kategorii žen. Slušnou 16. příčku obsadila Hašková Eliška.

1. místo v IV.kategorii (žákyně B) obsadila Utíkalová Kateřina z oddílu Sokol Brno I.

V. kategorii (juniorky B) vyhrála Blafková Kristýna z oddílu TJ Mas.Sezimovo Ústí

VI. kategorie (ženy B) měla pouze 3 závodnice z nichž na 1.místě skončila Opočenská Kristýna z oddílu TJ Bohemians Praha.