Osmý ročník E.ON Junior Cupu vyhrála Sparta

eon fotbalek velke finale ikonaO víkendu 8.-9. září bojovalo 18 nejlepších fotbalových týmů z regionálních kol a 2 týmy ze slovenského ZSE Talent Cupu o vítězství na Velkém finále E.ON Junior Cup 2012. Po celou sobotu a v neděli dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách a nedělní odpoledne bylo ve znamení zápasů o umístění. Boj o třetí místo zahájil čestným výkopem český reprezentant Daniel Kolář a finálový zápas odstartoval host Marek Jankulovski, který turnaj desetiletých fotbalistů hodnotil velmi kladně: „Pro kluky v tomhle věku je hodně důležité si užít takový fotbalový víkend a ještě s tolika fanoušky“.

Číst dál...

O vítězi E.ON Junior Cupu rozhodnou zápasy v Otrokovicích

fotbalFotbalisté do deseti let se druhý zářijový víkend poperou o vítězství v rámci již osmého ročníku E.ON Junior Cupu. Velké finále proběhne 8. a 9. září v prostorách nově zrekonstruovaného Sportovního areálu Baťov v Otrokovicích a během turnaje si spolu zahraje 18 týmů z regionálních kol E.ON Junior Cupu a 2 zástupci slovenského ZSE Talent Cupu.

Číst dál...

Vítězství na KOČÍ CUPu 2012 vybojovala Slavia Praha

koci cup ikona5. ročník letního mezinárodního turnaje pod názvem KOČÍ CUP 2012 aneb loučíme se s prázdninami se odehrál o víkendu 25. - 26. srpna v Městském sportovním areálu v Písku. Akci pořádal FC Písek, generálním partnerem byla stavební společnost KOČÍ a.s., záštitu převzalo město Písek.

Číst dál...

Do Velkého finále E.ON Junior Cupu postupuje z Bechyně tým FC MAS Táborsko a AC Sparta Praha

 

eon bechyne_2_ikonaDalší z turnajů E.ON Junior Cupu se v neděli rozehrál úderem deváté hodiny ranní na fotbalovém hřišti v Bechyni. Vítězem turnaje se stal tým AC Sparta Praha. Jaký byl finálový zápas s hráči FC MAS Táborsko zhodnotil Petr Macek, trenér Sparty. „No těžce vybojované, on poločas byl 10:1, takže s tímhle dojmem kluci nastoupili do druhého poločasu, jakože je to hotový, takže podcenili situaci druhý půle.“ Konečný výsledek finálového zápasu byl 15:9 a z Bechyně si hráči z FC MAS Táborsko odvážejí divokou kartu a postup do Velkého finále v Otrokovicích.

Číst dál...

REKLAMA