OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Stadión už oblékl pohárový kabát

fc_vysocina_01Stadión FC Vysočina se během několika dní výrazně proměnil a oblékl slušivý kabát s názvem Ondrášovka Cup. Středeční finálový duel národního poháru mezi Sigmou Olomouc a Mladou Boleslaví slibuje výbornou atmosféru, ofenzivní fotbal a vyprodaný stadión s více než 5.000 diváky. Skutečně ho provází velký zájem fanoušků, tudíž jihlavské příznivce jistě potěší skutečnost, že v den utkání bude ve 14:00 hodin v hlavní pokladně (naproti sídlu firmy ICOM) zahájen doprodej posledních více 300 vstupenek k stání za cenu pouhých 40 Kč!

Číst dál...

Pohárové finále v Jihlavě bude patřit zábavě

fc_vysocinaBohatý program chystá vyvrcholení letošního ročníku Ondrášovka CUPu. Premiérově hostí finále české pohárové soutěže Jihlava, celá Vysočina se tak může těšit na výjimečný zážitek. V samotném utkání proti sobě nastoupí týmy Mladé Boleslavi a Olomouce, tedy dva celky vyznávající útočnou hru a atraktivní fotbal. Nejen na samotné sportovní vyvrcholení však lákají organizátoři, kteří ve fotbalovém jihlavském stánku namíchají ve středu 25. května pestrý koktejl.

Číst dál...

Radek Jaroš zdolal vrchol hory Lhotse

radek_jaros_lhotse_16052011_ikoDne 19. května 2011 dosáhl přední český horolezec Radek Jaroš vrcholu čtvrté nejvyšší hory světa 8516 metrů vysoké Lhotse. Tato hora je již dvanáctou osmitisícovkou v pořadí kterou Jaroš slezl, bez použití kyslíkových přístrojů. Jedná se o velký sportovní výkon jelikož Jaroš byl třikrát ve čtvrtém výškovém táboře v necelých 8000 metrech, ale počasí jej vždy zastavilo, až čtvrtý pokus byl úspěšný.

Číst dál...

Čtrnáctý ročník Rallye Posázaví se po roce opět vrací

rallyeDo startu již 14. Ročníku mezinárodní motoristické soutěže Rallye Posázaví – Memoriál Ing. Karla Švece zbývá posledních několik dní. Do Havlíčkova Brodu přijedou bojovat o mety nejvyšší posádky nejen z Česka, ale i ze sousedního Polska a Slovenské republiky. 

Číst dál...

VIDEO: Brankář hokejové Dukly Jihlava Milan Řehoř odchází do Chomutova

milan_rehor_hc_duklaDlouholetý gólman hokejové Dukly Jihlava mění dres. Milan Řehoř podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí s Chomutovem. Jak říká jednatel Dukly Bedřich Ščerban, brankář jim svůj úmysl odejít oznámil už na konci sezóny a proto s tím počítal. Na pozici brankářské jedničky teď počítají s vlastním odchovancem Filipem Novotným.

Číst dál...

FOTO: Radek Jaroš stále bojuje o vrchol hory Lhotse

radek_jaros_lhotse_16052011_ikoVrchol čtvrté nejvyšší hory světa Lhotse (8516 metrů) zatím stále čeká na zdolání, ale český horolezec Radek Jaroš je mu den ode dne blíž. I když ne vše jde podle plánu, dobrodružství na jeden z himalájských vrcholů pokračuje. Radek Jaroš už za svou kariéru vystoupil na jedenáct osmitisícových vrcholů. Na svém kontě má skalní i ledovcové vrcholy čtyř kontinentů. Sledujte s námi cestu Radka Jaroše buď na našem zpravodajském portálu nebo na oficiálních stránkách www.radekjaros.cz! PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ FOTOGRAFIE ZE ZDOLÁVÁNÍ ČTRVTÉ NEJVYŠŠÍ HORY SVĚTA LHOTSE!

Číst dál...

REKLAMA