OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osmičlenný tým města se ve své kategorii umístil na prvním místě

MMJ – nevzdáme to. Tak se jmenoval osmičlenný tým, který v náročném závodě Jihlavská 24 MTB prezentoval městský úřad. Tým, jehož byl členem například radní města pro oblast školství, kultury a tělovýchovy Daniel Škarka, skončil v kategorii osmičlenných týmů 8TOP na prvním místě. V celkovém hodnocení se MMJ – nevzdáme to umístili na 12. příčce.

REKLAMA

„Nejhorší bylo ve čtyři hodiny ráno vylézt ze zatepleného spacáku, obléci se do mokrého, studeného oblečení a vyrazit,“ vyjádřil Martin Beneš, pracovník odboru informatiky jihlavského magistrátu a člen městského týmu.

„Závod byl velmi náročný, zejména druhý den ráno kvůli spánkovému deficitu, ale díky skvělému osmihlavému týmu, který vytvořil naprosto dokonalé zázemí, jsme to zvládli na jedničku. Jihlavská 24 MTB, živoucí a neuvěřitelná atmosféra tvořená realizačním týmem dobrovolníků mě nadchla. Za tento zážitek bych chtěl velmi poděkovat pořadatelům, a pokud mi to fyzická kondice dovolí, určitě se zúčastním i příští rok,“ vyjádřil radní města Daniel Škarka.

Intenzivní jednodenní závod se letos v Jihlavě pořádal již po deváté. Zahájení doprovodila rekordní salva 64. slavnostních výstřelů z funkčních originálů a replik historických palných zbraní, o kterou se na Masarykově náměstí v dopoledních hodinách postarali členové Spolku přátel dělostřelby. Šťastnou cestu závodníkům u startovní čáry popřál také náměstek primátorky Petr Laštovička.

REKLAMA