nehoda hradec ikonaTři mrtvé osoby si vyžádala dopravní nehoda u obce Pleše, která se stala v navečerních hodinách v úterý 14. ledna. Informaci o nehodě přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje v 18:06 hodin. Vzhledem k místu, kde se nehoda stala, byli k zásahu vysláni profesionální hasiči ze stanic Jindřichův Hradec a Soběslav. Na místo vyjela také Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje a Policie ČR.

Průzkum na místě nehody ukázal, že se jedná o havarovaný vůz značky Škoda Superb, ve kterém cestovaly tři osoby. Ani jedna z nich nehodu nepřežila. Lékař ZZS u všech konstatoval smrt. Zcela zničený Superb ležel po nárazu do stromu mimo komunikaci.

REKLAMA

nehoda hradec 3

Po 21. hodině poté, co byla nehoda zadokumentována Policií ČR, hasiči převrátili havarované auto zpět na kola, odřízli u něj střechu a vyprostili z něj mrtvé osoby. 

nehoda hradec 1

Přibližně za další hodinu se na místo dostavila odtahová služba, na kterou byl Superb naložen a odvezen na expertizu. Zásah jednotek HZS byl ukončen krátce před půlnocí.

nehoda hradec 2


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA