OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj by měl mít podle prezidenta Václava Klause všechny instituce

vaclav_klausPrezident České republiky Václav Klaus v rámci třídenní návštěvy v kraji Vysočina zavítal v úterý 14. září do sídla Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Před budovou krajského policejního ředitelství pana prezidenta přivítal ředitel plk. Mgr. Josef Bačkovský a představil mu nové krajské uspořádání v rámci resortu policie, které funguje od 1. ledna letošního roku.

Číst dál...

Prezident Klaus bude diskutovat s jihlavskými studenty

vaclav_klausPrezident Václav Klaus završí ve středu svou třídenní návštěvu Vysočiny. Setká se s krajskými zastupiteli a diskutovat bude také s jihlavskými gymnazisty. Středeční dopoledne věnuje prezident svou pozornost Krajskému úřadu Vysočiny a studentům Gymnázia Jihlava. Následně navštíví jihlavskou radnici, kde pohovoří se členy místní samosprávy.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zlevnil o dva haléře

benzinkaNa Vysočině od pondělí do pátku uplynulého týdne klesla cena benzinu o dva haléře, zlevnila i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zlevnil o dva haléře, prodával se v průměru za 31,34 koruny za litr. V celé ČR jeho cena mírně stoupla v průměru o šest haléřů na 31,23 koruny za litr.

Číst dál...

Již tento podzim můžete pomoci zvýšit proočkovanost proti klíšťové encefalitidě v kraji Vysočina!

kliste_01Region kraje Vysočiny se těší velké oblibě mnoha lidí, proudících za aktivním odpočinkem, turistikou, či pouhým pobytem v krásné přírodě. Nepříjemným suvenýrem, který si však mohou odvézt, je onemocnění klíšťovou encefalitidou. To přenáší infikovaná klíšťata, která mají Vysočinu hned po Jihočeském kraji nejvíce v oblibě.

Číst dál...

REKLAMA