REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dlouhá léta stála po boku režiséra a autora seriálu Četnické humoresky Antonína Moskalyka. Když pak po vážné nemoci navždy odešel, sama další část příběhů dotočila. Dcera zmíněného legendárního filmaře Pavlína Moskalyková se stále věnuje filmové profesi, i když nyní o něco méně. Najde si čas také na podporu dobrých věcí, jako je projekt na pomoc matkám samoživitelkám obecně prospěšné společnosti Women for Women.

Pavlína Moskalyková se zúčastnila i prestižního charitativního večera, v rámci kterého byl představen Náramek rodiny a jeden unikátní kousek – zlatý s brilianty – byl pak za 73 000 korun vydražen. Tato částka poputuje na letní tábory pro děti klientek nadace.

REKLAMA

podpora samozivitelek pavlina moskalykova W4W 2

„Jsem moc ráda, že tu můžu být a podpořit dobrou věc. Moc se mi ten projekt líbí a navíc jsou tu samí milí lidé. Moc ráda jsem se potkala s panem profesorem Janem Přeučilem a jeho paní Evou Hruškovou. Hezky jsme si popovídali a zavzpomínali na naši spolupráci,“ prozradila Pavlína Moskalyková.

podpora samozivitelek pavlina moskalykova W4W 1

Foto: W4W

Celý charitativní večer, který moderoval zpěvák a herec Josef Vágner a jehož se zúčastnila jak patronka projektu – spisovatelka Bára Nesvadbová, tak další VIP hosté – Muž roku Josef Kůrka, zpěvačky Monika Sommerová a Klára Kolomazníková či stylista a vizážista Kája Pavlíček, se nesl v duchu pomoci a osvěty v souvislosti s projektem.

„Jsem moc ráda, že se sešli milí, příjemní lidé, kteří mají dobré srdce a není jim lhostejný osud žen, jež nemají život zrovna jednoduchý, a my jim i díky podpoře těchto vzácných hostů můžeme pomáhat. Moc ráda jsem se potkala i s paní Moskalykovou. Díla jejího tatínka i její jsou pro nás všechny potěšením na duši a je skvělé, že existují takoví filmoví profesionálové,“ dodala ředitelka a zakladatelka Women for Women Ivana Tykač.

REKLAMA