OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Beachvolejbalové špičky se opět sjely do Pelhřimova

Kurty pelhřimovského centra Beachwell obsadili evropské špičky plážového volejbalu. Mužské i ženské týmy bojují o 50 tisíc eur a body do světového žebříčku. Pro Beachwell je to už třetí klání evropského formátu, které se v Pelhřimově koná. Historicky první halový turnaj CEV European Masters potrvá do 14. ledna.

Číst dál...

Jihlavský běžec vyhrál půlmaratón v Austrálii

Běžec Vladimír Srb z Jihlavy si před nedávnem přivezl zlatou medaili z mistrovství světa veteránů v australském Perthu. Nastoupil do třech disciplín  krosu na 8 kilometrů, dráhy na 10 kilometrů a půlmaratonu. Čtvrté místo z první a bronz z druhé disciplíny završil ve třetím závodu v kategorii 35–39 let zlatem. Vzdálenost téměř 21,1 kilometru zdolal v čase 1:13:13.

Číst dál...

Kuželkáři Spartaku si zahrají finále ligy

Vskutku historický úspěch si užívají pelhřimovští kuželkáři. Jejich dorostenecký tým postoupil do finále ligy. Za dva týdny tak bude v České Třebové spolu s dalšími sedmi kluby usilovat o titul mistra republiky.

Číst dál...

VIDEO: Jihlavský půlmaraton opět ovládl Srb

Druhý ročník Jihlavského půlmaratonu přinesl nový účastnický rekord. Pořadatelé už před jeho konáním avizovali, že by si přáli překročit hranici jednoho tisíce startujících. A to se jim letos povedlo přesně o devět závodníků. K celkovému počtu přispěl i závod koloběžek, který byl letošní novinkou. Loňské vítěztví přijel do Jihlavy obhajovat Vladimír Srb. Zda se mu zadařilo, prozradí reportáž.

Číst dál...

Přebor Kraje Vysočina 2015 ve střelbě ze vzduchových zbraní

V sobotu 17. ledna si v Třešti dali sraz sportovní střelci z celého Kraje Vysočina. Z pověření Krajského sdružení Českého střeleckého svazu zde místní sportovněstřelecký klub uspořádal při již 28. ročníku Velké ceny Třešťská diabolka letošní Přebory Kraje Vysočina ve střelbě ze vzduchových zbraní. Na soutěž se sjelo celkem 66 závodníků, kteří byli rozděleni podle disciplín a věku do šesti kategorií. V počtu zisku medailí se nejúspěšnějším klubem stal SSK Černovice se ziskem pěti medailí (2x zlato, 1x stříbro a 2x bronz).

Číst dál...

REKLAMA