Táborská nemocnice oslaví Světový den zraku

Od roku 1999 si připomínáme v měsíci říjnu Světový den zraku. Ne jinak je tomu letos, kdy oční ambulance Nemocnice Tábor, a.s., připravila pro zájemce „GLAUKOMOVÉ ODPOLEDNE“, zaměřené na prevenci závažného onemocnění glaukomu neboli zeleného zákalu, který je druhou nejčastější příčinou slepoty na světě. Přijďte i Vy za kolektivem pracovníků oční ambulance ve středu 10. října mezi 15. až 17. hodinou na oční ambulanci (budova operačních oborů v přízemí).

Číst dál...

Na Táborsku běhali po silnici býci

Na silnici I/19 vedoucí z Tábora do Pelhřimova u odbočky na Pacov havaroval v úterý v dopoledních hodinách nákladní automobil převážející býky. FOTOGRAFIE ZE ZÁSAHU HASIČŮ V ČLÁNKU!

Číst dál...

Tábor má konopnou lékárnu

Novou konopnou lékárnou se může pochlubit i město Tábor. Právě otevírá v OD Dvořák a návštěvníci si v ní mohou vybrat z množství přírodních produktů vyrobených výhradně z léčivého konopí. To je doporučováno na řadu zdravotních potíží včetně ekzému, lupénky, akné, popálenin, odřenin či na problémy se suchou a přecitlivělou pokožkou i proti stárnutí pleti.

Číst dál...

Tři zraněné museli vyprostit hasiči

Vážná dopravní nehoda se ve čtvrtek stala krátce po sedmé hodině ranní na silnici I. třídy č. 3 u Horusic, střetly se tam dva osobní automobily továrních značek Škoda Octavia a Opel Astra.

Číst dál...

REKLAMA