OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

znasilneniPatnáctiletou dívku z Luk nad Jihlavou na Jihlavsku před několika dny obtěžoval neznámý muž, před dívkou se měl ukájet. Agentuře Mediafax to v úterý potvrdila policejní mluvčí Jana Kroutilová, s tím, že bližší informace policie neposkytne.

K případu mělo dojít minulý týden. Patnáctiletá dívka se vracela domů z nedalekých Bítovčic, když u ní zastavilo tmavé auto bez registrační značky, ze kterého vystoupil nahý muž s kuklou a začal se ukájet. "Případ vyšetřujeme pro podezření z přečinu výtržnictví," potvrdila Kroutilová. Bližší informace ale policie s ohledem na citlivost neposkytuje.

Podobný útok pedofila se v Lukách během posledních měsíců stal už potřetí. Podle všeho jde navíc vždy o stejného muže – v tmavém autě bez značky a s kuklou na hlavě. Poprvé muž zaútočil v prosinci na šestiletého chlapce, podruhé koncem ledna na patnáctiletou dívku, kterou se dokonce pokusil zatáhnout do auta. Dívka mu tehdy utekla. "Je to hrozné. Už jsme nechali vyhlásit varování obecním rozhlasem a požádali rodiče, aby si na své děti dávali pozor a poučili je," řekl tehdy starosta Luk nad Jihlavou Viktor Wölfl.

Podle psychiatričky Želmíry Herrové je možné, že bude muž své útoky stupňovat. "Je to zřejmě sexuální agresor. Potřebuje sexuální vzrušení a může být velmi nebezpečný. Nelze vyloučit, že vzhledem k tomu, že mu oběti zatím unikají, sáhne i po zbrani," varuje Herrová.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA