OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018. Vedle titulů, které udělí odborná porota, jsou ve hře i dva tituly, o kterých rozhoduje veřejnost. Této možnosti už od začátku února využila pěkná řádka lidí, která poslala elektronicky 1356 hlasů. Další podporu sportovců uvedených v kategoriích jednotlivců i kolektivů může veřejnost doplnit prostřednictvím formuláře i o sportovce, který dosud v nominacích nefiguruje.
 
 
plakat sportovec roku 2018
Zdroj: Kraj Vysočina
 
Hlasování o sportovních osobnostech Kraje Vysočina roku 2018 probíhá elektronicky na stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec až do 6. března. Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina pro rok 2018 se uskuteční 11. dubna 2019 v Pelhřimově ve stylu plážové párty. Cílem organizátorů je připravit slavnostní vyhlášení tak, aby bylo sportovcům co nejpohodlnější, neočekává se tedy formální oblečení, právě naopak.

V předchozím ročníku ankety Sportovec Kraje Vysočina 2017 uspěli taekwondistka Iveta Jiránková a mistr světa v silovém trojboji David Lupač. Prvenství mezi kolektivy patřilo hokejovému klubu HC Dukla Jihlava. Veřejnost nejvíce ocenila výkony Pavlíny Havlenové v hasičském sportu a kadetský tým BM Fitness Havlíčkův Brod.

REKLAMA