OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Poslední chvíle Jakubova života provázejí otazníky

pohresovany_chlapecPolicisté, kteří vyšetřují vraždu a znásilnění devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, stále nemají pohromadě konečný obraz posledních hodin Jakubova života. Jak probíhaly ony tragické hodiny 4. května odpoledne, kdy si Jakub šel hrát na hřiště nedaleko domova a už se odtud nevrátil? Proč ho nikdo s únoscem neviděl?

Číst dál...

Jakubův vrah sledoval i další děti

pohresovany_chlapecSlovák, který měl už nařízenou ústavní léčbu kvůli sexuálním deliktům, čelí obvinění z vraždy a znásilnění. Právě on je podezželý z vraždy malého Jakuba Šimánka. Podle informací, které dnes zveřejnila policie v Hradci Králové si pachatel, který se k činu doznal v Havlíčkově Brodě tipoval i další děti! "Jakub měl smůlu, že na něj vrah narazil," řekl vyšetřovatel případu serveru TN.cz. Pachatel si podle něj vytipovával malé chlapce už několik dní před činem.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S OTCEM ZAVRAŽDĚNÉHO JAKUBE SLEDUJTE ZDE. 

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Policie našla Jakuba Šimánka, bohužel mrtvého

pohresovany_chlapecPodle ověřených informací zadržela včera v ranních hodinách policie 43letého cizince a obvinila ho ze zbavení osobní svobody a únosu v případu devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, který se ztratil na začátku května. V odpoledních hodinách našli pak policisté i mrtvé tělo Jakuba. Podle dosavadních informací byl zabit bezprostředně po únosu. Dnes dopoledne překvalifikovala policie obvinění zbavení svobody a únosu na trestný čin znásilnění a vraždu. Kolem poledne se nám také podařilo získat fotografii místa, kde se tělo Jakuba našlo. TENTO PŘÍPAD NADÁLE SLEDUJEME A PŘINESEME VÁM TY NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE.

Číst dál...

Popis svědka sedí na muže z Německa

Při pátrání po depohresovany_chlapecvítiletém Jakubu Šimánkovi z Havlíčkova Brodu prověřuje speciálně sestavený tým kriminalistů několik čerstvých tipů. Ty směřují například i do zahraničí.„Před časem potkal Jakub cestou ze školy nějakého muže. Říkal, že mu vůbec nerozuměl, prý mluvil cizí řečí,“ vybavil si otec zmizelého chlapce Hynek Blaško jednu z nedávných příhod.

Číst dál...

Svědek, který by mohl být klíčovým v případu zmizení Jakuba, je zřejmě muž z Německa

Kriminalisté, kteří pátrají po zmizelém devítiletém chlapci, mají několik čerstvých tipů. Otec si vzpomněl, že mu Jakub vyprávěl o muži, který k Jakubovi mluvil,ale ten mu nerozuměl - mluvil cizí řečí. Poté, na základě svědectví jedné ženy, hledají kriminalisté muže, který měl 4. května na krku fotoaparát a byl v parku, kde se nacházel i malý Jakub. Svědek je německé národnosti a jmenuje se Thomas Schwing, který podle policie rozhodně není žádným neviňátkem.

Petra Černo: Pacienti ocenili, že jsme vraha předali do rukou spravedlnosti

Před několika dny slyšel bývalý zdravotník havlíčkobrodské nemocnice verdikt u soudu. Dostal doživotí. Krátce po tom Vám přinášíme rozhovor s Petrou Černo, tiskovou mluvčí havlíčkobrodské nemocnice. Jaká je její reakce na rozhodnutí soudu, jaká nová opatření mají v nemocnici i to, jak tato událost poznamenala lékaře v Brodě, se dozvíte uvnitř článku.

Číst dál...

REKLAMA