Po Velikonocích opět přijde na řadu velký jarní úklid

Dnem „D“, kdy se v rámci kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko bude uklízet v celé republice, je letos sobota 7. dubna. Uklízet nepořádek v přírodě, městech a obcích je však možné i v jiných termínech. Důležité je co nejdříve se přihlásit na www.UklidmeCesko.cz.

Číst dál...

Ukončení arbitráže neznamená konec soudních sporů

Rozhodnutím rozhodčího soudu zahájeném žalobou Moravské Vodárenské vůči společnosti VaK Zlín v loňském roce je určeno, že smlouva o prodeji části podniku ze dne 30. 4. 2004 mezi VaK Zlín a nynější Moravskou vodárenskou je platná. Rozhodčí soud také určil, že Moravská vodárenská není povinna vydat VaKu Zlín část podniku prodanou na základě smlouvy o prodeji části podniku. 

Číst dál...

Největší pervitinový gang má další obviněné

V uplynulých dnech se podařilo zadržet dalších pět osob, které patřily do velkého drogového gangu výrobců a distributorů pervitinu, jejž kriminalisté odkryli minulý rok v říjnu. Počet zadržených se tak v této kauze zvýšil na 37, počet obviněných na 31 a počet vazebně stíhaných na 12.

Číst dál...

Policisté kontrolovali myslivecké hony

Každoročně v podzimních a zimních měsících provádějí policisté z odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie Zlínského kraje kontroly na mysliveckých honech. Během kontrol vloni a na začátku letošního roku policisté zjistili pouze jedno pochybení, a to alkohol u jednoho z myslivců.

Číst dál...

Řidiči v lednu nerespektovali povolenou rychlost

I v zimním období řidiči překračují povolené rychlosti – jak v obcích, tak mimo ně. Jsou toho důkazem desítky případů, kdy dopravní policisté naměřili rychlosti vyšší, než povoluje zákon o silničním provozu.

Číst dál...

Vyjádření společnosti VaK Zlín k žalobám na platnost smluv

Když Vak Zlín informoval nedávno veřejnost o své zvýšené právní iniciativě ve sporech o platnost smluv uzavřených se společností Moravská vodárenská, zvýšila se mediální aktivita města Otrokovice, která ovšem zavádějícím způsobem vyzdvihuje zásluhy města Otrokovice, jež přitom nejsou podložené žádným reálným stavem řízení ani pravomocným rozhodnutím soudů. 

Číst dál...

REKLAMA