CCS: Benzin v Praze zdražil 40 haléřů, nahoru šla i cena nafty

benzin_02V hlavním městě Praze v minulém týdnu výrazně stouply ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o 40 haléřů, prodává se tak v průměru za 33,62 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 26 haléřů na 33,25 koruny za litr (nejvyšší úroveň od 19. září 2005).

Číst dál...

VIDEO: Pražská divadla byla na Silvestra plná

divadlo_sedadlaPražská divadla přilákala diváky i na Silvestra. Divadla měla beznadějně vyprodáno, potvrdili v pondělí agentuře Mediafax mluvčí divadel. Poslední den v roce se divadla snažila nabídnout divákům alternativu k silvestrovské zábavě, do programu proto zařadila zpravidla komedie. Diváky silvestrovská nabídka zaujala - beznadějně vyprodáno bylo například v Divadle Pod Palmovkou, kde hráli úspěšnou inscenaci Nájemníci pana Swana. DIVADLO NA JEZERCE PŘEDSTAVILO NA SILVESTRA ÚSPĚŠNOU KOMEDII CHARLEYOVA TETA!

Číst dál...

VIDEO: Nemocnice se připravují na odchod lékařů, z Bulovky jich odejde téměř polovina

nemocniceŘeditelé pražských a středočeských nemocnic začínají připravovat plány, jak se vyrovnat s hromadným odchodem lékařů. V některých špitálech podala výpověď čtvrtina lékařů, v pražské nemocnici Na Bulovce jich skončí téměř polovina, potvrdili v pondělí agentuře Mediafax tiskoví mluvčí nemocnic. CO SI O ODCHODU LÉKAŘŮ DO CIZINY MYSLÍ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ LEOŠ HEGER, PROZRADIL V ROZHOVORU PRO AKTUÁLNĚ.CZ!

Číst dál...

REKLAMA