AnnaK_4123_ikoPo úspěšném vyprodaném koncertu, který se odehrál minulý čtvrtek v brněnské Flédě se Anna K. tento týden představí ve velkém sále pražské Lucerny. Dlouho očekávaný sólový koncert zpěvačky se uskuteční 25.11. od osmi hodin. Anna K. si pro diváky přichystala hned několik překvapení, která ale odhalí až během koncertu.

Návštěvníky koncertu také může potěšit fakt, že zakoupením vstupenky přispějí na koupi nového bioptického přístroje, který bude sloužit ke speciální diagnostice nádorů prsu. Tento přístroj bude zatím první v ČR.

Anna K. v těchto dnech také nafotila sérii nových fotek se světoznámým fotografem Goranem Tačevski. Anna K. se nám tak představuje s novým účesem, který jí opravdu sluší.

AK-send
Anna K. se s vervou vrací zpět ke koncertování, natáčení nové desky a v neposlední řadě se bude i nadále věnovat své kampani zaměřené na podporu prevence rakoviny prsu s názvem „Chceš žít jako já?.

Anna K. se na základě své zkušenosti rozhodla svou kampaní vyburcovat všechny české ženy ke včasnému vyšetření prsou a k pravidelným lékařským kontrolám. Aby pravidelně chodily na sonografické či mamografické vyšetření.

AnnaK_4109
Za posledních třicet let vzrostl v ČR výskyt karcinomu prsu o cca. 120 %. Rakovina prsu se tak stala v ČR nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Alarmující je, že počet nemocných stoupá a že tato zákeřná choroba postihuje čím dál mladší ženy.
Anna K.: "Chtěla bych, aby kampaň oslovila všechny ženy a je mým velkým přáním, aby šly a nechaly se vyšetřit. Nejlépe hned! A aby pak chodily pravidelně! Aby nečekaly, až je na vyšetření někdo pošle. Je to můj osobní vzkaz a taky životní zkušenost, která je varováním. Zabere to pár minut a ta krátká chvíle, kterou si věnujete, Vám může zachránit život!“

AnnaK_TYDEN4168RGB
Hlavní součástí kampaně je rozhlasový a televizní spot: http://www.youtube.com/user/tvannak, webové stránky www.chceszitjakoja.cz s informacemi o rakovině prsu, její prevenci a léčbě. Projekt zahrnuje celorepublikové billboardy, citylight vitríny, LCD obrazovky, atd. V rámci kampaně bude v čekárnách lékařů distribuována informační brožurka „Chceš žít jako já?“ s důležitými a praktickými informacemi o rakovině prsu a její prevenci.

AnnaK_TYDEN4222RGB
REKLAMA