karel_gottZpěvák Karel Gott vystoupí v úterý večer v Prachaticích na výjimečném koncertě. Jak agentuře Mediafax řekl ředitel Hospicu sv. Jana Nepomuka Neumanna Robert Huneš, výtěžek akce bude směřovat právě na provoz tohoto jediného zařízení v kraji, které umožňuje nevyléčitelně nemocným důstojně dožít.

Gott vystoupí od 19 hodin v prachatickém Národním domě před 250 diváky. "Většina vstupenek je už prodána, před představením se budou lístky prodávat za minimálně 1000 korun. Některé firmy si koupily vstupenky na koncert i za 10 000 korun, jsme za tuto akci moc vděční," uvedl Huneš.

Hlavním pořadatelem koncertu je rakouská charitativní organizace Grandmaster Consulting. Všichni podnikatelé a firmy, kteří si vstupenky koupili, získají také potvrzení o sponzorském daru. Navíc, třicítka nejštědřejších bude pozvána na galavečeři se zpěvákem.

Hospic sv. Jana Nepomuka Neumanna, kde je přes 30 lůžek, využije získané prostředky z koncertu Karla Gotta na provoz a zajištění kvalitní péče o své klienty.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA