REKLAMA

alexandrovci ikonaKvětnové turné slavného ruského armádního souboru ALEXANDROVCI, které je dosud největší v České i Slovenské republice, se již blíží. Zájem diváků o toto turné plně vystihuje jeho podtitul „největší kulturní událost roku“. Prodej vstupenek je v plném proudu a zbývají poslední volná místa. Nyní navíc společnost TICKET ART rozdává ke každým 2 zakoupeným vstupenkám tištěný program k turné a plakát A3 zdarma!

„Součástí balíčku bude také speciální dárek, který zatím neprozradíme. Bude to opravdu překvapení,“ sdělil marketingový manažer společnosti Jan Lepša. Více podrobností čtenáři najdou přímo na webu turné: www.alexandrovci.cz. 

REKLAMA

Milým překvapením turné bude vystoupení nejmladší členky souboru Alexandrovců. Valeria „Lery“ Kurnushkina vystupuje s Alexandrovci jako sólistka od loňského roku a nyní se tedy poprvé představí českým i slovenským divákům. Její dosavadní vystoupení v Rusku sklidily nadšené ovace, přijďte se na její strhující projev podívat i Vy. 

Jako speciální host vystoupí se souborem Bára Basiková, která se na turné usilovně připravuje, a již známe písně, které se souborem zazpívá. Jednou z nich bude velká árie ze světoznámého muzikálu Andrew Lloyd Webbera! Jaká? Přijďte se podívat! Samozřejmě nebude chybět ani Basikové operně laděný hit „Veni Domine“. Bára Basiková bude hostem na všech koncertech Alexandrovců v České Republice a také na první části turné ve Slovenské republice. „Je to naprosto originální těleso a spojení s nimi bude pro mě nová a zajímavá zkušenost,“ těší se Basiková na spolupráci se souborem.

K Basikové se v Českých Budějovicích, Ostravě, Brně a Bratislavě připojí zpěvák s jedinečným hlasovým projevem Martin Chodúr, vítěz první Česko Slovenské Superstar. „Mám ze spolupráce radost a těším se, protože se spojí má autorská práce i světový repertoár. Pro turné například nacvičuji světové hity My Way, kterou zpíval Frank Sinatra nebo Elvis Presley a skladbu Hallelujah, nádhernou baladickou skladbu Leonarda Cohena. Už se moc těším a na publikum také! Chci podat výkon svého života,“ vypráví Chodúr nadšeně o přípravách na vystoupení se souborem, který patří k jeho velkým hudebním vzorům. 

S Alexandrovci samozřejmě přijede také vynikající sólista Vadim Ananev, známý též jako "Mistr Kalinka", který měl v květnu 2011 v Praze sólový koncert. Ananevovi tleskal ve stoje plný sál Kongresového centra Praha. Jeho legendární „Kalinka“ nebude chybět ani tentokrát!

Alexandrovci přijíždí do České republiky na své dosud největší turné. Kompletní soubor se všemi sólisty se představí na celkem 17 koncertech ve 13 městech, poté bude jejich cesta pokračovat na Slovensko, kde mají v plánu dalších 11 koncertů.

Jejich repertoár už dávno netvoří pouze ruské národní písně (Kaťuša, Kalinka či Smugljanka), které všichni velmi dobře známe, ale zasahuje do všech hudebních žánrů od klasiky, přes jazz, rock až po moderní hudbu. Pro současné turné připravili Alexandrovci program, který spojuje osvědčenou klasiku a zcela nové písně v jejich repertoáru. Těšit se samozřejmě můžeme také na jejich úchvatné taneční výkony s jedinečnými choreografiemi.

Předprodej vstupenek probíhá exkluzivně v předprodejní síti TICKET ART, www.ticket-art.cz a více než 420 prodejních míst včetně všech poboček ČK Čedok. 

Více informací o celém turné naleznete na www.alexandrovci.cz 


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA