portaV roce 2011 přivítá pořadatele i interprety Oblastního kola PORTA pro region Vysočina nové prostory Spolkového domu ve Vlásenici u Kamenice nad Lipou. Po prvotních jednáních se starostou Vlásenice panem Milanem Houškou jsme se shodli, že tento nový kulturní stánek bude pro nás, tedy pořadatele to pravé.

Přinášíme vám několik fotografií exteriéru a interiéru. Pro vystupující je zde připraveno občerstvení v prostorách hostince, dále šatna před vystoupením, místnost pro uschování nástrojů, možnost venkovního posezení a též možnost ubytování. T.K.PORTA Vysočina Česká tábornická unie , jako pořadatel se rozhodl v tomto roce poskytnout účinkujícím plný servis a zajišťuje jim občerstvení a ubytování zdarma. Jako host festivalu vystoupí plzeňská bluegrassová skupina COP. Po koncertu je připraveno jakož i v minulých ročnících posezení s muzikanty a hraní do ranních hodin. Letos jsme ve spolupráci s obcí Vlásenice a panem starostou připravili pro ty, kdo s námi zůstanou po koncertě jedno milé překvapení.

Všechny podrobnosti o termínech a přihláškách jsou na webu Porty, kde můžete podávat přihlášky elektronickou formou www.porta-tabornici.cz

Termín konání Oblastního kola  PORTA pro region VYSOČINA 2011 je 23.4.2011. Pořadatelé  se již těší na vaši účast jak  na posluchače, tak na hudební skupiny i jednotlivce jako soutěžící o postup do národního finále PORTA 2011 do Řevnic u Prahy.

Oblastní kolo festivalu PORTA 2011
Hudební skupiny, dueta, jednotlivci v žánru country, bluegrass, folk a trampská píseň, jako i směr k tomuto žánru se blížící, jste zváni na klání oblastního kola hudebního festivalu PORTA pro region VYSOČINA.
Termín konání Oblastního kola Porta Vysočina je 23.4.2011 ve Vlásenici u Kamenice nad Lipou. Soutěžící mají zajištěnu zvukovou zkoušku, občerstvení a možné ubytování v místě pořádání soutěžního festivalu. Vše o pořádání kola, pravidlech a postupovém klíči najdete na výše uvedeném webu.
REKLAMA