therapy2THERAPY SESSIONS – Czech Republic se vrací do Českých Budějovic, tentokrát v ještě ultimátnější podobě. Už 11. listopadu se můžete těšit na jedinečnou stage design od Kolabs Visual Artists, tři headlinery z bookingu Anger Management, ale také na neméně zajímavou druhou stage s francouzskými Audiotrix, kde zazní pestrá škála stylů, od dubstepu přes psytrance až po hardtekno. Hudba v prostorách KD Gerbera se rozezní ve 21:00 a nezastaví se až do sedmé hodiny ranní.

 

 

REKLAMA

Představujeme vám hvězdy THERAPY SESSIONS CZ 2010!

 • První z nich je rezident FORBIDDEN SOCIETY /CZ/, producent zažívající prudký vzestup, v současnosti obsazovaný na Therapy Sessions po celé Evropě, neodmyslitelná součást českého lineupu. V poslední době na sebe upozornil sety Barcode Filthcast a Metal Mix 2010 a řadou releasů na renomovaných labelech.
  Více na http://www.myspace.com/forbiddensocietycz
 • Nejen dobrým vínem proslula Francie. Tekk je skoro synonymem pro tuto zemi, proto není divu, že v tvorbě dvojice říkající si KATHARSYS /FR/ pulzuje energie v hypnotických dávkách a rovné válce rytmu podkresluje masivní bas prosakující skrze nezaměnitelný plechový sound. Obvykle vyrážejí za hraním samostatně, ale exkluzivně pro TS CZ si Hugo s Thomasem připraví společný back2back set!
  Více na http://www.myspace.com/ktrsys
 • V roce 2007 albem Scars on the Horizon rozvířil temné vlny Drum and Bassu, navrátil beatům old skoolovou strukturu a mocnými amen-breaky ukutými z nejkvalitnějších slitin drtil parkety po celém světě. Letos přichází s dalším albem, pod rouškou tajemství vznikající tvorbu můžete slyšet pouze na akcích, kam tenhle zázračný mladý talent zavítá. Dámy a pánové, LIMEWAX /UKR/ vás rozseká!!!
  Více na http://www.myspace.com/limewax
 • Na druhé stagei jako třešnička na dortu vystoupí Ixindamix a Meltdown Mickey, původní členové Spiral Tribe sound systemu, propagátoři hnutí freeparty, jež vzalo Evropu jako bouře během 90. let. Jejich unikátním styl hard a tribal techna, funky breaks a acid groove podtrhují více než 15leté zkušenosti se skládáním a vystupováním na akcích po celém světě.
  Více na http://www.audiotrix.org a http://www.myspace.com/ixindamix

therapy

  Lístky po zahájení předprodeje seženete za 250,- v síti TICKETSTREAM včetně všech cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR a knihkupectví KANZELSBERGER, přes http://www.ticketstream.cz nebo v Round Records, Riegrova 15 v Českých Budějovicích, vstup na místě činí 300,-. Kapacita je omezena na 1500 osob. K mání je také 150 V.I.P. lístků v ceně 400,- Kč, umožňující vstup na balkon, kde vás čekají dva drinky z V.I.P. baru zdarma a u vstupu malý Therapy dárek.

  Nový web www.therapysessions.cz již brzy.
  REKLAMA