REKLAMA

v_perineFilm V peřině, první český hraný snímek připravovaný kompletně ve formátu 3D, bude mít ve čtvrtek slavnostní předpremiéru v Písku. Do města, kde vloni téměř celý vznikal, jej kromě režiséra F. A. Brabce přijedou představit i Lucie Bílá nebo Marek Vašut.

Oficiální premiéru v českých kinech bude mít hraný muzikál 16. června. Už odpoledne a večer od 17 a od 19.30 hodin ho ale uvidí diváci v Písku."Během nočních a ranních procházek cestou z baru, kdy jsou písecké ulice úplně vylidněné, jsem měl možnost nasát atmosféru tohoto města víc než při běžných obhlídkách," řekl pro agenturu Mediafax F. A. Brabec k tomu, jak Písek do filmu obsadil.

Natáčelo se především na Havlíčkově náměstí, ale posloužila také další písecká zákoutí, například Alšovo náměstí, Masné krámy, Bakaláře, budova Základní umělecké školy, Kamenný most, promenády kolem řeky Otavy či Zemský hřebčinec.

Město Písek v souvislosti s uvedením filmu do kin také připravuje propagační leták, který návštěvníkům představí místa, na kterých se natáčelo.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA