REKLAMA

TS_2008_02Therapy Sessions Czech Republic slaví! Pět let, pět headlinerů a jako dárek spolupráce s PRSPCT night, úspěšnou párty válcující země Beneluxu pod hlavičkou stejnojmenného labelu, pyšnícího se releasy top producentů na poli tvrdého DnB. Po čtyřech ročnících je čas představit další nová jména a také povolat zkušené terapeuty z let předchozích.
Postupně vám odhalíme jednoho po druhém, ještě pár okamžiků zůstaňte v nejistotě a napětí, koho nejtvrdší drum and bassová akce v ČR uvítá na svém pódiu, opět navrženém mistry vizuálního umění, Kolabs Visual Artists. Zvuk do vroucího kotle pustí Wenkowsound, po technické stránce mající na kontě akce po celé ČR, z nejznámějších plzeňský Pigfest. Druhá stage bude tentokrát také v rytmu zlomených beatů, od breakbeatu, přes lehčí odnože DnB až po dubstep. Šílenství v Českých Budějovicích je očekáváno 14. října 2011 v prostorách objektu Gerbera. V září proběhnou warm-up parties v Praze, v rámci FSRECS label night v klubu Cross, a v Plzni v klubu Neutral. Chystáme také soutěž o zahajovací set akce pro začínající DJ’s. Náš terapeutický tým je připraven, a vy? YOU NEED THERAPY!!!

TS_2008_01
A je to tady! Přišel čas představit vám ne jedno, ale hned dvě jména z hvězdného lineupu pátého výročí Therapy Sessions CZ, dva zástupce stáje PRSPCT, kteří budou reprezentovat premiéru stejnojmenné noci u nás v ČR. Dámy a pánové: Eye-D & DJ Hidden aka The Outside Agency!

TS_2008_03
Každý z nich se nám již představil a rozsekali nás sólo, v rámci Bubblebeatz Micro Tour na lince Praha Cross – Č.Budějovice K2, DJ Hidden v roce 2007 a Eye-D v roce 2010. Jejich set (kdy nejspíš nezůstane jen u dvou CD playerů) bude tedy jedním z velkých lákadel na TS CZ, dynamická jízda s urychlovacími prvky holandského HC pro absolutní účinek terapie.

TS_2009_01
V současnosti velice úspěšná dvojka vydává na předních hard DnB labelech jako PRSPCT, Genosha 175 a Union Rec., své originální pojetí drum and bassu předvedli především sérií Crossbreed Definitions, kde splývají jejich nizozemské hardcoreové kořeny s futuristickým soundem drum and bassu a agresivní rovný beat střídají ty nejpromyšlenější breaky, vyšperkované nápaditými samply a emotivní, mnohdy velice tajuplnou atmosférou.

TS_2009_02
Vyvrcholením jejich dosavadní DnB spolupráce je v průběhu léta vycházející album Peer 2 Peer Pressure, upoutávku s ukázkami tracků


Nutí vás tohle mlátit hlavou? Tak pokračujte ve vychutnávání a pusťte si jejich čerstvý Barcode Filthcast s číslem 033! Nečekané zvraty, kruté změny ještě krutější rytmiky, hardcoreové pasáže, dubstepové dropy, rafinovanost a preciznost dýchá z každého úderu, z každého zvuku. Tahle pekelná jízda vás čeká živě 14.10. v Českých Budějovicích! Stahujte: http://mp3.sety.cz/eye-d-dj-hidden-filthcast-033-featuring-eye-d-dj-hidden-mp3.html

TS_2009_03
Tracklist:
01. Eye-D & DJ Hidden - Chemical Dreams
02. Eye-D & DJ Hidden – Transformer
03. DJ Hidden - The Outsider Looking In04. Black Sun Empire & Eye-D - Milkshake VIP
05. Eye-D & DJ Hidden – Highways
06. Eye-D & DJ Hidden - Speed Bump
07. DJ Hidden - Breathe In, Breathe Out
08. Eye-D & DJ Hidden – Ascender
09. Eye-D & DJ Hidden – Rain
10. Eye-D & DJ Hidden - Break You
11. Eye-D & DJ Hidden – Instinct
12. Eye-D & DJ Hidden – Battlefield
13. Eye-D & DJ Hidden - Time Device
14. SPL & Eye-D - Atomic Bass
15. Eye-D & Squee – Circuitry
16. Eye-D & DJ Hidden – Beholder
17. DJ Hidden - You're Not Real
18. The Outside Agency – Cross
19. The Outside Agency & Current Value (LTM VIP)

YOU NEED THERAPY!!!

Lístky v předprodeji zde, včetně limitovaných VIP vstupenek zde

Sledujte www.therapysessions.cz
REKLAMA