OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

O víkendu startuje letošní seriál ČP v parašutismu na přesnost přistání

padak_ikoParašutisté seskakují z výšky 1000m a snaží se při přistání zasáhnout patou tak zvanou „nulu“, kterou představuje kroužek o průměru 2cm uprostřed doskočiště. Prvním závodem bude Budějovický pohár, který se uskuteční na letišti v Hosíně u Č.Budějovic jehož součástí budou v případě vyhovujících povětrnostních podmínek i dvě kola nočních soutěžní seskoků a k vidění budou naši elitní závodníci včetně naší reprezentace.

Číst dál...

FOTO: Paraski ohromilo celý Pražský mezinárodní maraton

parask_002Pavel Taršinský, Petr Chládek, Jiří Černý, Radim Bednář a Radek Šíma, to je pětice parašutistů, reprezentantů ČR v paraski, kteří se postarali o nevšední zážitek všech přihlížejících pár minut před startem 17. ročníku Pražského mezinárodního maratonu, když se snesli z oblohy přímo do střední části zaplněného Staroměstského náměstí s vlajkami organizátorů a hlavních partnerů závodu.

Číst dál...

Golfové hřiště u Jihlavy se otevře v červenci

golfPotvrzeno. Mezi Přísekou a Brtnicí osm kilometrů od krajské metropole Jihlavy vzniká na ploše 45 hektarů nové golfové hřiště. Bude se skládat z plnohodnotného 9-ti jamkového hřiště, které má PAR 36 a délku z bílých odpališť přes 3100 metrů a tréninkové části. V té golfisté naleznou cvičnou louku (driving range), tréninkovou akademii čítající tři jamky(PAR 3,4,3), chipping green a obrovský putting green.

Číst dál...

FOTO: Expedice horolezce Radka Jaroše na Lhotse pokračuje

radek_jaros_lhotse_03052011_5Český horolezec Radek Jaroš už za svou kariéru vystoupil na jedenáct osmitisícových vrcholů. Na svém kontě má skalní i ledovcové vrcholy čtyř kontinentů. Nyní putuje na vrchol čtvrté nejvyšší hory světa Lhotse (8516 metrů). Sledujte s námi cestu Radka Jaroše buď na našem zpravodajském portálu nebo na oficiálních stránkách www.radekjaros.cz! PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ FOTOGRAFIE ZE ZDOLÁVÁNÍ ČTRVTÉ NEJVYŠŠÍ HORY SVĚTA LHOTSE!

Číst dál...

FC Vysočina nastoupí proti juniorce AC Sparta Praha

fc_vysocina_logoProdloužený velikonoční víkend v pátek odstartuje ideálním způsobem – domácím ligovým zápasem FC Vysočina. Jihlavští fotbalisté od 18:00 hodin nastoupí k utkání proti juniorce AC Sparta Praha a historie vzájemných duelů napovídá, že by se diváci mohli těšit na otevřený ofenzivní fotbal a hodně branek. Těch v dosavadních 11 duelech padlo 32 při skóre 21:11, což dává průměr takřka 3 branky na zápas.

Číst dál...

REKLAMA