REKLAMA

pozar sklenik_ikoVe čtvrtek 20. října 2011 v čase 00:21 hodin vyjela jednotka z centrální stanice Český Krumlov na požár restaurace U Ratolesti "Skleník" v ulici 5. května v Českém Krumlově na Plešivci. Jednalo se o požár ve druhém patře objektu, kde po příjezdu první jednotky PO byla již zasažena požárem celá plocha výčepu a salonku a byla zničena skleněná výplň pláště budovy.

Na místo zásahu se jako první dostavila jednotka ze stanice Č. Krumlov se dvěma cisternami v počtu 7 hasičů, kteří prvotně provedli záchranu osoby. Ta přespávala v provozní části restaurace a byla ohrožena zplodinami hoření. Byla na místě ošetřena ZZS a z důvodu nadýchání zplodinami hoření převezena do Nemocnice v Českém Krumlově.

REKLAMA

pozar sklenik_1

pozar sklenik_3

pozar sklenik_4

Současně hasiči nasadili dva útočné vysokotlaké proudy z vně budovy a jeden vysokotlaký proudy do vstupní části restaurace.

Dále se na místo dostavil automobilový žebřík ze stanice Český Krumlov,  jednotka SDHO Větřní s cisternou, jež byla využita pro doplňování vody, profesionální jednotka ze stanice Křemže se dvěma cisternami provádějící hasební práce a doplňování vody a jednotka SDHO Český Krumlov s dopravním automobilem, která obsluhovala čerpací stanoviště u řeky Vltavy.

Celkem zasahovalo 21 hasičů

pozar sklenik_6

pozar sklenik_7

pozar sklenik_8

pozar sklenik_9

pozar sklenik_10

pozar sklenik_11


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA