Policisté i rodina stále pátrají po mladém muži, který v Písku odešel z ubytovny a od té doby o jeho pohybu nikdo nic neví. Policisté již několikrát propátrali i okolí ubytovny, ze které odešel, prošetřují všechny poznatky, ale zatím v případu není posun.

 

REKLAMA

Dne 27. října 2014 policie zveřejnila následující informace:

Pohřešovaný muž (rok narození 1994) odešel dne 22. října okolo patnácté hodiny z ubytovny v ulici U Vodárny a do současné doby se nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu. Dne 23. října měl v šest hodin ráno nastoupit na ranní směnu do firmy Faurecia, kde je zaměstnán, to neučinil. Policisté po pohřešovaném pátrají, doposud však nebyli úspěšní, obrací se proto i na veřejnost.

Muž měl na sobě v době odchodu z ubytovny černé šusťákové kalhoty, černo-žlutou vestu s nápisem „Auto Kelly“ a na hlavě kšiltovku značky Nike.

Na následujícím odkazu lze najít další informace a fotografii pohřešovaného. (Pokud je odkaz neaktivní, osoba je již vypátrána.)
http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=19061023140205

„Jakékoli informace k pohřešovanému přijmeme na lince 158 či na policejní služebně anebo lze kontaktovat přímo kriminalisty-pátrače na lince 974 235 440. Za pomoc děkujeme,“ podotkla na závěr policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA