OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Miroslava Němcová navštívila hasiče na Vysočině

Resize_of_Nvtva_Pedsedkyn_PR_033V pondělí dopoledne navštívila ředitelství Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová. Na společné schůzce s ředitelem Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina plk. Ing. Drahoslavem Rybou a RNDr. Milošem Vystrčilem se paní předsedkyně blíže seznámila s prací hasičů v našem kraji.

Číst dál...

CCS: Nafta na Vysočině mírně zlevnila

benzinNa Vysočině se v uplynulém týdnu cena benzinu nezměnila, nafta zlevnila o osm haléřů. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Cena nejprodávanějšího benzinu Natural 95 v kraji se nezměnila, prodává se za 31,53 koruny za litr. V celé ČR jeho cena klesla v průměru o šest haléřů na 31,28 koruny za litr.

Číst dál...

ČSÚ: Na Vysočině nejvíce zdražila rajčata, dolů šla cena banánů

ovoce_zeleninaObchodníci Vysočině zvýšili ceny rajčat o 21,5 procenta, nejvíce zlevnili banány. Vyplývá to z pátečních údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Na Vysočině mezi 7. a 21. zářím šlo s cenou nahoru 11 z 26 sledovaných potravin, osm jich naopak zlevnilo, cena se neměnila u chleba, bílého pečiva, pšeničné mouky, hovězího masa, pomerančů, přírodní minerální vody a bílého vína.

Číst dál...

REKLAMA