VIDEO: Exkluzivním hostem Ranní show Hitrádia Vysočina byla Daniela Písařovicová

radio_vysocina_pisarovicova_ikonaSedm let pracuje v České televizi, ale až nyní ji diváci „objevili“ a cenou za Objev Týtý i vyznamenali. Přesně tak by se daly shrnout úspěchy posledních měsíců televizní moderátorky Daniely Písařovicové. Tu můžete pravidelně na televizní obrazovce vidět na ČT24 ve Studiu 6 a dále pak ve dvou odpoledních vysílacích blocích. A CO NA SEBE V RANNÍ SHOW HITRÁDIA VYSOČINA MODERÁTORŮM ONDROVI A EMANOVI DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ PROZRADILA, NA TO SE PODÍVEJTE VE VIDEOZÁZNAMU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Freediveři zaplavili pelhřimovský bazén

freedivingV sobotu 9. dubna 2011 se v pelhřimovském bazénu konaly závody ve freedivingu. Celkem 26 závodníku se utkalo v disciplínách dynamická apnoe bez ploutví a statická apnoe, která byla navíc zcela odlišná od klasických závodů. A v čem odlišná? Závodník se zanořil na povinné dvě minuty, poté musel z bazénu vylézt, udělat deset dřepů, zpět se zanořit a pak už záleželo jen na něm „kolik vydrží“.

Číst dál...

VIDEO: Exkluzivním hostem Hitrádia Vysočina byla skupina Kabát

kabat_02Do čtvrteční show Hitrádia Vysočina zavítala tentokrát česká rocková kapela Kabát - Josef Vojtek, Tomáš Krulich, Ota Váňa, Milan Špalek a Radek Hurčík. Moderátor Milan Řezníček si s nimi povídal o jihlavském koncertě před čtyřmi lety, o přípravě koncertu na páteční večer, ale i o fanoušcích a letošní koncertní šňůře.
Naše kamera byla opět samozřejmě u toho. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOZÁZNAM SHOW HITRÁDIA VYSOČINA S KAPELOU KABÁT!

Číst dál...

Rodinné pasy již mají pěknou historii

rodinne_pasy_historie_ikonaJe tomu dvacet let, kdy se před námi otevřel svět a konečně bylo proč si pořídit cestovní pas. Najednou bylo možné cestovat i směrem západním bez ponižujícího doprošování. Se vstupem do Evropské unie jsme pak tyto cestovní pasy mohli ve většině případů cesty po Evropě odložit a cestovat pouze s občanským průkazem.

Číst dál...

Kam kráčí rodina na Vysočině?

rodinne_pasy_krcal_ikonaV našem kraji má projekt Rodinných pasů takříkajíc pod palcem člen Rady kraje Vysočina Mgr. et Bc. Petr Krčál. Na starosti má sociální oblast, protidrogovou prevenci a multikulturní spolupráci. Rodinné pasy slouží k prodpoře zdravé a fungující rodiny. Proto jsme Petru Krčálovi položili několik otázek.

Číst dál...

Proč je dobré mít v kapse Rodinný pas

rodinne_pasy_ctyrlistek_ikonaVážení rodiče, ale hlavně milé děti, dostalo se vám do rukou první číslo nového časopisu Vysočinka. Je to časopis, který bude vycházet zatím dvakrát ročně, ale jestli se nám spolu bude dařit, bude mít časem každé roční období svoje číslo. Vysočinka je rodnou sestrou Rodinky, která vychází v Jihomoravském kraji. Obě periodika jsou zde proto, aby informovala o báječné věci, jakou jsou Rodinné pasy.

Číst dál...

REKLAMA