OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 30. 5. 2019

Ministerstvo chce změnit vyhlášku o lovu zvěře, Chotěboř navázala partnerství s ukrajinským městem Tjačiv a Slepičí tour vyvrcholí v Pelhřimově. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 29. 5. 2019

Lidé opět protestovali proti Babišovi, policie má nová auta na kontrolu kamionů a Koukalová ukončila sportovní kariéru. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Silnice II/406 Třešť – ulice Revoluční se celá opraví příští rok

Opravy průtahu městem Třešť na silnici II/406 budou provedeny kompletně v příštím roce. Kraj Vysočina byl nucen zrušit společnou zakázku s městem Třešť z ekonomických důvodů. Nabídnutá cena za stavební práce byla extrémně vysoká a v desítkách procent převyšovala stanovený předpokládaný rozpočet daný Krajem Vysočina a městem Třešť. Silnice bude na začátku nového školního roku opravena alespoň provizorně, tak aby po ní mohla být bezpečně vedena zimní údržba. Termín provizorních oprav II/406 v Třešti byl stanoven na konec prázdnin z důvodu aktuálního vedení objízdných tras opravované silnice I/23 u Olšan.

Číst dál...

Kraj Vysočina patří v třídění papíru, plastu, skla a nápojových kartonů mezi nejlepší kraje! Děkujeme, že třídíte svůj odpad!

„Šestnáctým rokem společně podporuje Kraj Vysočina a Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. oddělený sběr využitelných složek komunálních odpadů. Aktivity jsou od začátku zaměřeny na technickou podporu třídění odpadu a na environmentální výchovu a osvětu,“ informuje o hlavních cílech spolupráce krajský radní pro oblast životního prostředí a zemědělství Martin Hyský.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28. 5. 2019

Muzeum Vysočiny Jihlava se dostalo na seznam výzkumných organizací, lesní stezka v Zoo Jihlava má nové interaktivní prvky a v humpoleckém lesoparku se otevře discgolfové hřiště. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 5. 2019

Se začátkem nového týdne přijde déšť, o víkendu se konal Běh pro úsměv a Vysočina se zapojí do ZUŠ Open. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Regionální Den železnice na Vysočině

Tuto sobotu se v rámci Mezinárodního dne dětí konají další oslavy svátku železničářů. V železniční stanici Jihlava a v přilehlých prostorách čeká návštěvníky pestrý program a chybět nebudou ani jízdy parním vlakem.

Číst dál...

Přípravy vrcholí! Do Olympiády dětí a mládeže s více než 4000 účastníky zbývá měsíc

Pouhých 30 dní zbývá do slavnostního zahájení dalšího ročníku Olympiády dětí a mládeže (ODM). Pořadatelem Her IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2019 je Liberecký kraj. Svou účast na Hrách potvrdilo všech čtrnáct krajů, které vyšlou celkem 4.133 reprezentantů. Ti se utkají o své první olympijské medaile v 18 sportech. Vedle tradičních, jako je atletika, plavání, volejbal či fotbal, budou mít mladí závodníci nově možnost soutěžit také v judu, sportovním lezení, letním biatlonu nebo v umělecké disciplíně – street art.

Číst dál...

REKLAMA