OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 5. 2. 2019

Vysočina patří mezi nejbezpečnější kraje, jihlavská zoo získala v loňském roce vzácného aligátora čínského a na Vysočině propukla chřipková epidemie.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 2. 2019

Předpověď počasí na začátek týdne,  premiéra muzikálu Šakalí léta nebo nedostatek tlumočníků znakové řeči. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 31. 1. 2019

Při požáru v Ratibořicích uhynulo přes 6 000 kachen, na úřadech v kraji chybí úředníci a kraj dá na sociální služby více než 800 milionů korun. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Hlasování o Rákosníčkova hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun odstartuje 1. února

Společnost Lidl letos postaví dalších deset Rákosníčkových hřišť, čímž završí úspěšný projekt trvající neuvěřitelných osm let. O tom, která města se mohou na hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun těšit, rozhodne veřejnost v hlasování, které bude probíhat od 1. do 28. února 2019. Využijete poslední příležitosti a bude mezi deseti vítěznými městy i to Vaše? V Kraji Vysočina se hlasuje o hřiště v Humpolci a Jihlavě.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 29. 1. 2019

V Jihlavě se zřítil svah u hřbitova,  Brtnice usiluje o titul Historické město roku a pro jihlavany je připravena nová webová aplikace.

Číst dál...

Krajské zastupitelstvo rozhodlo o rozdělení více než 800 miliónů korun na sociální služby

Krajští zastupitelé schválili rozdělení státního příspěvku ve výši téměř 802 miliónů korun pro všechny registrované poskytovatele sociálních služeb na rok 2019 a dále poskytnutí téměř 50 miliónů korun krajského příspěvku resp. prostředků k zajištění vícezdrojového financování sociálních služeb organizací nezřizovaných krajem. Už během února bude 60% částky přeposláno na účty sociálních organizací a organizací zajištujících služby tohoto charakteru. Zbytek prostředků bude odeslán organizacím v druhé části roku, okamžité poté, co budou odeslány ministerstvem práce a sociálních věcí a připsány na účet kraje.

Číst dál...

REKLAMA