OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 14. 2. 2019

Policie láká na náborový příspěvek, průvodce jihlavskou nemocnicí byl oceněn a studenti z Třebíče postavili Tatru. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 13. 2. 2019

Úspěch žáků z havlíčkobrodské základní školy,  ocenění Nemocnice Třebíč a možná řešení kůrovcové kalamity - to jsou témata středečních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12. 2. 2019

Jihlavské domácnosti navštíví statistici, třebíčská průmyslovka má nové učebny a v Havlíčkově Brodě proběhl zápis do Univerzity volného času. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 8. 2. 2019

Páteční zprávy přinášejí výhled počasí na víkend, bilanci krajských hasičů nebo pozvánku na víkendovou premiéru amatérského filmu Když...

Číst dál...

Film Když...

Amatérský film Když..., inspirovaný skutečnými událostmi, vypráví o problémech mladé generace.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 7. 2. 2019

Jihlava dokončila dopravní plán na 11 let, bude se stavět nová multifunkční aréna a třebíčská kaplička Panny Marie dostala ocenění.

Číst dál...

Chřipka není nachlazení

Aneb jste si skutečně jistí, že máte chřipku? Porovnejte příznaky provázející nachlazení a chřipku. Pod pojem chřipka se často nejen v laické, ale někdy i v odborné veřejnosti nesprávně zahrnují také jiné virové infekce dýchacích cest. Přitom pokud jde o závažnost tohoto onemocnění, chřipka se od většiny z nich liší. Při onemocnění chřipkou navíc často vznikají komplikace, které dále zhoršují vlastní průběh nemoci.

Číst dál...

REKLAMA