OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 24. 5. 2019

O víkendu nás čeká polojasná obloha a občasný déšť, čerti v Dolní Cerekvi protestovali proti hlubinnému úložišti jaderného odpadu a v Havlíčkově Brodě byli oceněni nejlepší novináři. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23. 5. 2019

Plán stavby obchvatu Brtnice na Jihlavsku hodnotí úřady, plánuje se stavba první parkourové haly na Vysočině a městské domy v Novém Městě na Moravě odhalí svá tajná zákoutí. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 22. 5. 2019

Na Havlíčkově ulici v Jihlavě vznikne nový dopravní terminál, těžařské stroje poničily středověký náhon a světelské sklárny omezují výrobu a propouštějí. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21. 5. 2019

Dukovany odstavily do konce června druhý blok, v jihlavské zoo se narodilo mládě lenochoda a letní žurnalistická škola nabídne místa také pro učitele a marketéry.  Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 20. 5. 2019

Slunečné počasí vystřídá zatažená obloha a déšť, v Pelhřimově uspořádali jízdu na podporu cyklostezek a telčské náměstí rozezněla filmová hudba. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 17. 5. 2019

Po sychravém týdnu přijde oteplení, Jihlava je pátým nejlepším městem pro byznys a policisté se v létě zaměří na motorkáře. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16. 5. 2019

Zemřel nejdéle žijící muž s transplantovaným srdcem, v sobotu proběhne velká potravinová sbírka a ředitel Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jan Míka rezignuje na svou funkci. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA