OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 2. 5. 2019

Česko je 15 let členem Evropské Unie, kůrovcová kalamita ohrožuje lesní zvířata a ultramaratonec Dvořák si splnil svůj sen. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Také letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Aktivním přístupem se koncern snaží vyvrátit zažitou představu, že řízení velkých vozů je určené výhradně pro muže. Akce se uskuteční 18. května v Jihlavě v areálu ICOM transport na Jiráskově ulici od 11 do 14 hodin.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 30.4.2019

Ornitologové sledují sýčky pomocí chytrých budek, Jihlavští senioři vystavují svá díla v knihovně a ZOO Jihlava zve na den pro Zoologické zahrady. Pusťte si úterní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 26.4.2019

Čapí hnízdění na webkamerách, nová klubovna pro skauty v Chotěboři a zámek v Třebíčí oživí prohlídky v kostýmech, to vše v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 25. 4. 2019

Hospic Vysočina odstartuje kampaň poutí do Vídně, v Polné bude montessori škola a havlíčkobrodská nemocnice získala nový plicní ventilátor. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 24. 4. 2019

Tragická nehoda u Jihlavy, prostory bývalé Modety budou mít využití a žluté kontejnery budou nově sloužit i pro kovy. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA