Policisté obvinili muže podezřelého z vraždy u Dačic

policie teloJihočeští policisté obvinili v pátek kolem poledne třicetiletého muže z Jindřichohradecka z vraždy. Je podezřelý z toho, že ve středu večer smrtelně bodl svého známého u Dačic a nechal jej ležet na silnici, řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Jiří Matzner.

Číst dál...

Nejlepší město pro život je Jindřichův Hradec

jindrich hradec_ikonaJindřichův Hradec a Karviná jsou dvě města, kde se žije nejlépe a naopak nejhůře v České republice. Vysoká škola ekonomická spolu se společností MasterCard sestavila už po čtvrté žebříček 63 měst podle platů, nezaměstnanosti, kriminality či zdraví lidí, informovala agenturu Mediafax PR manažerka projektu Anna Suchá.

Číst dál...

Policisté vyslýchají muže podezřelého z vraždy u Dačic

policie znakJihočeští policisté dopadli třicetiletého muže, kterého podezírají ze středečního vražedného útoku na o dva roky mladšího soka na silnici mezi Dačicemi a Jemnicí. Zadrženého právě vyslýchají kriminalisté, řekl Mediafaxu ve čtvrtek odpoledne policejní mluvčí Jiří Matzner.

Číst dál...

Policie vyšetřuje vraždu mladého muže u Dačic

policie vrazdaPolicisté vyšetřují od středečních nočních hodin vraždu mladého muže u Dačic na Jindřichohradecku. Osmadvacetiletý muž zemřel pravděpodobně pár minut po brutálním útoku na silnici mezi Dačicemi a Jemnicí, řekl ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Jiří Matzner.

Číst dál...

Tragická dopravní nehoda u Dolní Lhoty

dopravni nehoda_kamion-autoTragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 17. listopadu na silnici č. 34 u obce Dolní Lhota na Jindřichohradecku. Střetly se zde osobní automobil s kamiónem. Nehodu na Krajské operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje oznámila v 3:55 hodin Policie ČR. Na místo vyjela profesionální jednotka z centrální stanice Jindřichův Hradec. Průzkum místa události ukázal, že střet nepřežil řidič osobního automobilu. Řidič kamiónu byl v okamžiku příjezdu hasičů v péči ZZS. Silnice byla v místě nehody v obou směrech zcela uzavřena. 

Číst dál...

REKLAMA