FOTO: Ve Vodňanech se srazily vlaky, jedna žena zemřela, 12 dalších je v nemocnici

srazka_vlaku_01Starší žena zemřela a 12 lidí skončilo v nemocnici ve středu ráno při srážce osobního vlaku s nákladním u Vodňan na Strakonicku. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí Policie Miroslava Nováková s tím, že upřesnila informace, které se během dopoledne rozcházely. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z MÍSTA TRAGÉDIE, KTERÉ POSKYTL HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR JIHOČESKÉHO KRAJE!

Číst dál...

Do strakonického infocentra zavítalo 8 535 návštěvníků

informacni_centrumCelkem 8 535 návštěvníků zavítalo do Městského informačního centra na Velkém náměstí ve Strakonicích. Pro radu či informaci sem  přicházeli kromě obyvatel a návštěvníků města z České republiky i turisté ze zahraničí. Těch bylo vloni celkem 343. Z nejvzdálenějšího koutu Zeměkoule do Strakonic docestoval dudák z Austrálie.

Číst dál...

Strakonická stavební je v konkurzu

poznamkyKrajský soud v Českých Budějovicích poslal do úpadku spojeného s prohlášením konkurzu společnost Strakonická stavební. Agentura Mediafax to zjistila z internetové verze insolvenčního rejstříku.

Číst dál...

VIDEO: Zubařka ze Strakonic měla okrást pojišťovny o více než dva miliony korun

zubarStrakoničtí kriminalisté objasnili závažnou trestnou činnost jedné ze zdejších zubní lékařek. Mluvčí policie Milan Bajcura ve čtvrtek pro agenturu Mediafax uvedl, že stomatoložka podváděla zdravotní pojišťovny a připravila je tak o více než dva miliony korun. VÍCE PODROBNOSTÍ O PŘÍPADU V TELEFONÁTU PROZRADILA MLUVČÍ JIHOČESKÉ POLICIE MILAN BAJCURA!

Číst dál...

REKLAMA