VIDEO: Písek hostil Mezinárodní festival studentských filmů

kino filmVe dnech 6. – 9. 10. 2011 se konal 11. Ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek 2011 a tak se již tradičně stalo toto město epicentrem festivalu, který sahá daleko za hranice České republiky. Letošní ročník jistě chytl za srdce, o čemž napovídá i téma celého festivalu „Milujeme film“.

Číst dál...

Květy růže rozkvetou na hradu Rožmberk

ruzeKvěty růže rozkvetou na hradu Rožmberk, chystá se zde již 5. ročník výstavy květinových aranžmá v historických interiérech hradu s názvem Rožmberská růže. Přijďte si přivonět od 24. do 28. srpna. Výstavu pořádá Národní památkový ústav, správa hradu Rožmberk.

Číst dál...

VIDEO: Čechomor vyráží na letní turné

cechomorKapela Čechomor zahajuje letní turné k propagaci nové desky Místečko. Skladby s neotřelým zvukem, stejně jako "stará dobrá klasika", budou hrány v rámci Kooperativa Tour 2011, které začíná 18. srpna ve Strakonicích. Dalšími destinacemi jsou 26.8. Buchlovice, 28.8. Litomyšl, 30.8. Jihlava, 1.9. Praha a 2.9. Rožnov pod Radhoštěm.

Číst dál...

FOTO: Fotoateliér Vandy Hybnerové a Saši Rašilova je po roce opět v Telči

fotoatelierV loňském roce ožila na začátku července oranžérie telčského zámeckém parku divadelním fotoateliérem Vandy Hybnerové. Originální fotoateliér návštěvníky zavedl do dob dávno i nedávno minulých, kde je magickým světem dávných příběhů, fantazie a iluzí provázeli známí herci Vanda Hybnerová a Saša Rašilov se svými přáteli. V letošním roce divadelní fotoateliér najdete v parku pod zámeckou terasou, kde bude do neděle 17.7. 2011 denně od 9 do 21 hodin připraven splnit vaše sny.

Číst dál...

REKLAMA