ANNA K. je v plné síle zpět a bojuje proti rakovině

AnnaK_4123_ikoPo úspěšném vyprodaném koncertu, který se odehrál minulý čtvrtek v brněnské Flédě se Anna K. tento týden představí ve velkém sále pražské Lucerny. Dlouho očekávaný sólový koncert zpěvačky se uskuteční 25.11. od osmi hodin. Anna K. si pro diváky přichystala hned několik překvapení, která ale odhalí až během koncertu.

Číst dál...

Rod Rožmberků se v roce 2011 vrátí na jih Čech

vok_petr_rozmberkV roce 2011 uplyne 400 let od úmrtí posledního mužského potomka nejvýznamnějšího šlechtického rodu Rožmberků Petra Voka. Po celý rok budou odkaz tohoto rodu připomínat dvě velké výstavy v Praze, rožmberské expozice muzeí zřizovaných Jihočeským krajem, slavnosti jihočeských města a obcí či divadelní představení ze života Rožmberků.

Číst dál...

Premiéru filmu Medvědí ostrovy režiséra Martina Ryšavého můžete sledovat na portálu DocAllianceFilms

medvedi_ostrovy_ikonaMedvědí ostrovy režiséra Martina Ryšavého jsou po filmech Jana Němce třetím českým snímkem v uplynulých deseti letech, který je distribuován na internetu ještě před uvedením do kin. Po světové premiéře na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Jihlava (soutěž Česká radost) bude film od pátku 5. listopadu 2010 přístupný na webovém portálu Docalliancefilms.cz, kde ho navíc prvních tisíc diváků uvidí zdarma. Do kin vstoupí film v prosinci.

Číst dál...

REKLAMA