VIDEO: Festival Okolo Třeboně letos ozdobí galakoncert Vlasty Redla

festival_okolo_treboneFestival Okolo Třeboně, který se koná od 24. do 27. června už po dvacáté, ozdobí letos galakoncert Vlasty Redla. Hlavní dramaturg a ředitel festivalu Pavel Barnáš řekl agentuře Mediafax, že koncertem organizátoři navážou na loňské vystoupení Jarka Nohavici, které přilákalo 2000 lidí. POSLECHNĚTE SI UKÁZKU Z VYSTOUPENÍ VLASTY REDLA!

Číst dál...

VIDEO: Skupina High Five má za sebou úspěšný rok

HF2Skupina High Five je česká, nyní již 6-ti členná emo-popová kapela, sázející na melodie a emotivní texty. Kapela vznikla koncem roku 2009 - původně ze sólového projektu Jana Richtera. Kapela pravidelně koncertuje po ČR i SK v několika formacích, akusticky i v plné sestavě. Zahráli si například jako předkapela floridských Boyce Avenue při jejich zastávce evropského turné v pražském Lucerna Music Baru. 

Číst dál...

V Praze se uskuteční koncert k nedožitým 60. narozeninám Jiřího Schelingera

jiri_schelingerKoncert k nedožitým 60. narozeninám Jiřího Schelingera se uskuteční 7. března v pražském Retro Music Hall. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval Vladan Drvota ze Suphraphonu. Večerem bude provázet Milan Schelinger se svou skupinou. Mezi hosty nebudou chybět například Jaroslav Uhlíř, Karel Šíp, Aleš Brichta, Kamil Střihavka nebo Petr Kolář.

Číst dál...

VIDEO: Výstavou Mezi dvěma světy odstartoval v Praze unikátní projekt Archa pomoci

obrazek_4Archa pomoci, tak se jmenuje název unikátního projektu, který si vzal za cíl zviditelnění práce dobrovolníků a přinést do povědomí celé veřejnosti podrobnosti ze života lidí s handicapem. Inspirací pro projekt Archy pomoci byl fakt, že rok 2011 vyhlásila Evropská komise jako Rok dobrovolnické práce. VÍCE O UNIKÁTNÍM PROJEKTU ARCHA POMOCI A VÝSTAVĚ MEZI DVĚMA SVĚTY VÁM PŘINÁŠÍME V REPORTÁŽI!

Číst dál...

VIDEO: Koncert glam rockových Smokie v Brně podpoří česká skupina Tibet

tibet2Za 2 měsíce se v rámci svého březnového turné v Brně představí skupina Smokie, autoři hitů jako Living Next Door To Alice, Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me či Lay Back In The Arms Of Someone. Večer však nebude patřit pouze této legendě, jejichž některé písně české publikum zná i v coververzích tuzemských umělců. Jednou z předkapel bude česká skupina Tibet, kterou mnozí Brňané zaregistrovali již na festivalech Rio de Riviera.

Číst dál...

REKLAMA