VIDEO: Therapy Sessions CZ slaví pět let. Přinášíme jména prvních headlinerů

TS_2008_02Therapy Sessions Czech Republic slaví! Pět let, pět headlinerů a jako dárek spolupráce s PRSPCT night, úspěšnou párty válcující země Beneluxu pod hlavičkou stejnojmenného labelu, pyšnícího se releasy top producentů na poli tvrdého DnB. Po čtyřech ročnících je čas představit další nová jména a také povolat zkušené terapeuty z let předchozích.

Číst dál...

Festival současného tance a pohybového divadla míří do Českých Budějovic

mesto_v_pohybu_2011_5Druhá polovina června patří v Českých Budějovicích opět tanci a pohybu. Od 14. – 19. června 2011 bude probíhat druhý ročník festivalu současného tance a pohybového divadla MĚSTO V POHYBU, který pořádá občanské sdružení Kredance. Letošní ročník v průběhu šesti dnů nabídne představení českých a mezinárodních souborů, festivalový Open Space i workshopy a promítání tanečních filmů.

Číst dál...

VIDEO: Kapela High FIve přichází s novým videoklipem

HF2Videoklip k singlu Wake UP byl natočený na jeden záběr bez jediného střihu! Odehrává se v něm několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, které se však při pozorném sledování vzájemně proplétají. Ve videoklipu si kromě kapely High Five zahrál například promotér Robert Vlček, který si roli barmana střihl již před několika lety ve filmu Samotáři.

Číst dál...

REKLAMA