Kapela Dirty Blondes vydává debutové CD "Don´t be a Pussy"

dirty blondes ikonaPražská dirty-rock´n´rollová kapela Dirty Blondes po EP z roku 2010 vydává svou debutovou desku s kontroverzním názvem "Don´t be a Pussy“. Skupina na ní pracovala 8 měsíců a tato prvotina odráží tvorbu kapely za její dvouletou existenci. Nahrávání probíhalo střídavě ve studiích Svárov, Mysterio a Italská. O mix a mastering se postaral Tomáš Koula. 

Číst dál...

Největší turné Alexandrovců se blíží, přijedou i se svou nejmladší sólistkou

alexandrovci ikonaKvětnové turné slavného ruského armádního souboru ALEXANDROVCI, které je dosud největší v České i Slovenské republice, se již blíží. Zájem diváků o toto turné plně vystihuje jeho podtitul „největší kulturní událost roku“. Prodej vstupenek je v plném proudu a zbývají poslední volná místa. Nyní navíc společnost TICKET ART rozdává ke každým 2 zakoupeným vstupenkám tištěný program k turné a plakát A3 zdarma!

Číst dál...

Monkey Business a PSH zahrají v Českých Budějovicích

monkey-businessČeské Budějovice se mohou na konci dubna těšit na společný koncert Monkey Business a Penerů strýčka Homeboye (PSH). Kapely do klubu Gerbera dorazí ve čtvrtek 26. dubna v osm hodin večer, informovala agenturu Mediafax za zúčastněné skupiny Vendulka Kraslová.

Číst dál...

Anna K. vyráží na turné k albu Relativní čas

anna k_2Anna K. vydala po pěti letech dlouho očekávané úspěšné album "Relativní čas", ke kterému vyrazí v polovině dubna na první část turné. V rámci jarní části čeká zpěvačku devět koncertů, druhou část turné odehraje Anna K. se svou kapelou ještě na podzim tohoto roku.  Fanoušci se mohou těšit na ty největší hity Anny K., na novinky z alba Relativní čas, na skvělou kapelu i scénu.

Číst dál...

OLDstars v červenci pomohou Hamletem hradu Helfenburk u Bavorova

helfenburg ikonaStudentská umělecká skupina OLDstars z pražských Vršovic se v termínu 18. - 22. července po roce vrací na středověkou hradní zříceninu Helfenburk u Bavorova. Vloni o prázdninách zde zdárně zrealizovala víkendový divadelní projekt Hostina na Helfenburku. Letos do jižních Čech poputují

Číst dál...

Skupina High Five si v novém klipu nastavuje zrcadlo

high five_ikonaTéměř po roce od posledního klipu Wake Up zveřejňuje kapela High Five video ke skladbě Take a Mirror. Tato na High Five nezvykle taneční skladba pochází z debutového EP Dear Anna, které kapela vydala první prosincový den loňského roku.

Číst dál...

BÁRA BASIKOVÁ si zazpívá se slavnými ALEXANDROVCI

alexandrovci-press ikonaPopulární česká zpěvačka Bára Basiková byla ohlášena jako exkluzivní host největšího turné Alexandrovců v České a Slovenské republice. Vystoupí s nimi na celkem 24 velkých koncertech na zimních stadionech. Diváci se kromě ní mohou těšit na celý soubor, který opět do ČR přiveze nejlepší ruské pěvecké sólisty, vynikající hudebníky i špičkové tanečníky, kteří dohromady tvoří unikátní celek, kterému se nevyrovná žádný jiný soubor na světě.

Číst dál...

REKLAMA